Roshults

Roshults – luksusowe meble ogrodowe z zimnej Szwecji

Jest wiele firm produkujących meble ogrodowe – jednak większość z nich tworzy modele w stylistyce, która na rynku obecna jest od wielu lat. Technorattan (którego nie za bardzo lubimy w eclectic.pl), materiały niskiej jakości i meble, które po jednym, max dwóch sezonach są do wymiany. Tak w dużym skrócie określić można rynek mebli ogrodowych. Jest jednak kilka firm, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych, jedną z takich firm, którą mamy przyjemność mieć w swojej ofercie, jest szwedzka firma Roshults. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej firmy, ponieważ to własnie na nią skierowane są oczy wszystkich osób zajmujących się projektowaniem wnętrz, tarasów czy ogrodów. 

roshults grill

Roshults = kuchnie ogrodowe

Kuchnie ogrodowe to stosunkowo młoda kategoria produktów, nie tylko w eclectic.pl, ale również na całym rynku. Jeżeli chodzi o firmy zajmujące się tego typu produkcją, to można je policzyć na palcach jednej ręki. Jednak każdy kto chociaż na moment zetknął się z zagadnieniem urządzenia / projektowania kuchni czy to w ogrodzie czy na tarasie wie że wybór produktów jest ograniczony. Z pomocą przychodzi oferta produktów od firmy Roshults, która swoją elastycznością i modułowością od wielu lat zdobywa sobie zwolenników zarówno wśród klientów indywidualnych, jak również w projektach kontraktowych. Wszystkie produkty stworzone zostały z materiałów najwyższej jakości i przygotowane są na nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

Nie tylko design, ale też jakość

Meble ogrodowe to kategoria, która rządzi się swoimi prawami. Z jednej strony producenci mebli ogrodowych są świadomi tego że w większości przypadków korzystamy z nich przez krótki okres w roku, jednak z drugiej strony muszą dobrać takie materiały, aby wytrzymały one nawet najcięższe warunki pogodowe. To sprawia że stają oni przed trudnym wyborem – najwyższa jakość czy przystępna cena. Roshults zdecydował że nie będzie szedł na kompromis jeżeli chodzi o jakość. Stal nierdzewna tam gdzie większość producentów używa aluminium, materiały marki Sunbrella (firmy specjalizującej się w produkcji materiałów do użytku zewnętrznego) i wiele innych detali sprawia że każdy produkt tej firmy posłuży nam przez długie lata, a jego wygląd nie zmieni się, nawet jeżeli meble narażone będą na ciężkie warunki atmosferyczne. Roshults Warszawa.

roshults

Innowacje tam gdzie się ich nie spodziewasz

Już stylistyka i jakość produktów firmy Roshults, bez problemu wystarczyłaby tej firmie aby wyróżnić się na tle konkurencji, jednak dla tego producenta to jeszcze zbyt mało… Dlatego Roshults postanowił zaoferować innowacyjny produkt, dzięki któremu udało mu się odskoczyć konkurencji, która była na tym rynku od wielu lat. mowa tu o opatentowanej technologii Boosted, którą Roshults zastosował w swoim grillu “BOOSTED Grill”. Co w tym modelu jest rewolucyjnego? Zdecydowanie rewolucyjny jest fakt że jest to model na węgiel drzewny (brykiety), a wysokość temperatury sterowana jest elektronicznie jak w grillu na gaz. To wszystko możliwe jest dzięki zastosowaniu ultradzwięków, które nie tylko regulują temperaturę, ale również sprawiają że grill ten rozpala się zdecydowanie szybciej niż grill tradycyjny. Zachęcamy do zapoznania się z filmem zamieszonym obok.

Produkty Roshults

Newsletter

Aby uzyskać więcej informacji, zapisz się na nasz newsletter. Dzięki temu będziesz mógł otrzymywać najnowsze informacje o promocja, wyprzedażach nowych produktach bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail. Zero spamu – obiecujemy!